Наші телефони: 
Телефони гарячої лінії: 
м. Вінниця, проспект Юності, 16. (Інститут Кормів, праве крило).
Працюємо : з 9 до 18 \ СБ з 9 до 14\ НД ВИХ.

Авторизований сервісний центр «Скормаг-Сервіс» - це центр гарантійного та післягарантійного обслуговування аудіо-, відео-, побутової техніки, ноутбуків, моніторів і терміналів стільникового зв'язку. Він створений 11 серпня 1995 року і на сьогоднішній день є надійним постачальником послуг з ремонту та обслуговування техніки більше 30-и світових торгових марок (брендів). Якість виконання робіт, яке ми пропонуємо, підтверджено багаторічним досвідом роботи з клієнтами: від звичайних споживачів до великих підприємств. Ремонт побутової техніки, оргтехніки, комп'ютерної техніки і мобільних телефонів проводиться як в майстерні, так і на дому.

Наш колектив складається більш ніж з 30 осіб - інженери, технічні фахівці, менеджери, логісти, фінансисти. Все є професіоналами своєї справи. Велика увага приділяється підтриманню і зростання кваліфікації наших співробітників, фахівці відвідують тренінги, конференції з удосконалення своєї майстерності. Також, сервісний центр володіє всім необхідним технічним забезпеченням для виконання якісних діагностичних і ремонтних робіт. Вся техніка модернізується і змінюється відповідно до вимог брендової політики, що дозволяє швидко і якісно проводити ремонти, як на детальному, так і на компонентному рівнях. Клацніть на фото "Діагностика" для ознайомлення з деякими видами обладнання.

Відмінні риси нашого сервісу:

- 24 роки існування, за які нами був накопичений колосальний досвід в ремонті побутової техніки;

- високоякісний сервіс;

- помірні ціни;

- гнучка система знижок;

- використання високоякісних комплектуючих, що поставляються офіційними дилерами;

- гарантія на послуги;

- оперативність виконання робіт;

- непереборне бажання бути кращими в цьому бізнесі.

Ремонт техніки виробляється за прийнятними розцінками, які завжди можна дізнатися за нашими телефонами або на сторінці сайту "Прейскурант". Після закінчення ремонту для кожного апарату дається гарантія на усунений дефект на період залежно від загального стану апарату (зазвичай 3 місяці). У штаті сервісного центру працюють висококваліфіковані фахівці, здатні вирішувати технічні завдання будь-якого рівня складності. Постійне вдосконалення системи роботи, застосування нових рішень уможливлює успішне обслуговування великої кількості одиниць техніки. Ви можете переглянути наші сертифікати, клацнувши на фото "Сертифікати", що засвідчують високий рівень професіоналізму колективу "Скормаг-Сервісу".

Сервісний центр забезпечить транспортування Вашої техніки згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» стаття 8 пункт 5:


«Доставка великогабаритних товарів і товарів вагою понад п’ять кілограмів   продавцю,  виробнику  (підприємству,  що  задовольняє вимоги споживача,  встановлені частиною першою цієї статті) та  їх повернення споживачеві здійснюються за рахунок продавця, виробника (підприємства,  що  задовольняє  вимоги   споживача,   встановлені частиною першою цієї статті)» 

Перевірити стан ремонту
Будь ласка, введіть номер Вашої квитанції і номер терфона, який Ви вказали, при реєстрації Вашого замовлення.
Задати питання
 
1 Початок 2 Завершене
Зручний час дзвінка
Завантажити файли
Завантажити файли
Файли мають бути меншими ніж 5 МБ.
Дозволені типи файлів: jpg jpeg png txt rtf odf pdf doc docx xls xlsx
Замовити дзвінок
 
1 Початок 2 Завершене